Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2294
Stary 31.07.2010, 21:13
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Już bez przesady panowie. Czasu nie cofniemy a tym meczem mogą jeszcze odkupić winy.
Pamiętacie kiedy odkupiliśmy jakiekolwiek winy w rewanżu w dodatku grajac na wyjedzie? (Real S. odpada)