Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
2959
31.07.2010, 19:40
Czy ktoś wie coś na temat karnetów na ten sezon
Byłbym wdzięczny za jakieś informacje... (Cena itp.)
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG