Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2958
Stary 31.07.2010, 19:08
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Jest w tym jakiś sens, bo w normalny sposób stadionu nie zapełnią a od osób które wchodzą za 1zł też zarobią na pamiątkach czy gastronomii.
Chyba nie zrozumiałeś jego żartu. ;d
Chodziło zapewne o to że na gorszą strone błoń chodzą tylko kobiety ^^
Odpowiedz cytując