_gilardino_ napisał(a):

|
Jest w tym jakiś sens, bo w normalny sposób stadionu nie zapełnią a od osób które wchodzą za 1zł też zarobią na pamiątkach czy gastronomii.
|
Chyba nie zrozumiałeś jego żartu. ;d
Chodziło zapewne o to że na gorszą strone błoń chodzą tylko kobiety ^^