Ogryzek napisał(a):

|
No to chyba nie ma wątpliwości że to jakiś cwaniaczek który myśli że coś ugra na sianiu fermentu!
|
Jasne, że próbuje coś ugrać. Zresztą nie trzeba znać historii jego panowania w Wiśle, żeby stwierdzić że to człowiek który lubi ciemne interesy i pieniądze. Ma to na mordzie wypisane.
100% poparcia dla BOGUSŁAWA CUPIAŁA. Czasem można się nie zgadzać z jego decyzjami, ale dzięki niemu przerzyliśmy wiele pięknych chwil i mam nadzieję, że jeszcze da nam sporo powodów do radości.