Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 31.07.2010, 19:06
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No to chyba nie ma wątpliwości że to jakiś cwaniaczek który myśli że coś ugra na sianiu fermentu!
Jasne, że próbuje coś ugrać. Zresztą nie trzeba znać historii jego panowania w Wiśle, żeby stwierdzić że to człowiek który lubi ciemne interesy i pieniądze. Ma to na mordzie wypisane.

100% poparcia dla BOGUSŁAWA CUPIAŁA. Czasem można się nie zgadzać z jego decyzjami, ale dzięki niemu przerzyliśmy wiele pięknych chwil i mam nadzieję, że jeszcze da nam sporo powodów do radości.
Odpowiedz cytując