picasso napisał(a):

|
jakiś (dłuzszy czas) po tym "meczu"-który lepiej jest nazywać transakcją kupna-sprzedaży czytalem wywiad z którymś z uczestnikow tego meczu (chyba Bobrowicz) i powiedział on,że na sprzedaż meczu było zezwolenie Voigta jako forma premii za sezon.zero szcunku dla tego optyka.dla mnie szmaciarz wiekszy od tych którzy ten mecz przehandlowali.
|
No to chyba nie ma wątpliwości że to jakiś cwaniaczek który myśli że coś ugra na sianiu fermentu!