bonawentura napisał(a):

|
Ewentualny Polak, to Czesław Michniewicz. Jeszcze jego ewentualnie możnaby spróbować. Albo jakikolwiek trener byleby zagraniczny w stylu Dana Petrescu, bo od piłkarzy trzeba wymagać.
|
Polskim Murinho to Ty nawet nie strasz

... zgadzam się z jednym z przedmówców że chyba Szwabski trener by był najlepszy.