|
Voigt..kawał cwaniaka.Nigdy bym się nie spodziewał że tak skompromitowany i znienawidzony swego czasu przez nas człowiek , zabierze głos i to jeszcze w tak bezczelny sposób.
Drugie dno jest, tu nie ma 2 zdań.
Wygląda na to że jesteśmy świadkiem bardzo oryginalnej koalicji Zdzicha-SKWK-Voigta której celem jest zeszmacenie(co SKWK czyni od dawna) i wywalenie Kasperczaka.
Nie wierze że komukolwiek z nich chodzi o dobro Wisły - z jakiś przyczyn Kasperczak jest dla nich niewygodny i tyle
|