Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 31.07.2010, 17:55
Ja Voigta zapamietam za sprowadzenie do Wisły takich zagranicznych asow jak Karol Pecze czy Oleg Derevienko (czy jak tam mu było) - to taka aluzja do zatrudniania "kompententych trenerow" i nie zatrudniania nieudacznikow.

Zreszta wypowiadanie sie w imieniu tysiecy to juz gruba przesada. Mowienie ze nie byłoby dzisiejszej Wisły bez jego wsparcia to wielka ignorancja, bo akurat najgorsze chwile Wisła przeżywała po 0:6.

"Kibice Wisły zrozumieją to, że nie będzie przez chwilę mistrzostwa Polski, ale może też za kilka lat nie będzie kolejnej kompromitacji." to zdanie jest smiechu warte - moze lepiej wogole nie zdobywac MP i nie grac w pucharach jak to było za jego kadecji, wtedy na pewno nie bedzie kompromitacji w Europie. Pytanie ktora opcja lepsza bo ja tam wole MP i puchary nawet z paroma kompromitacjami
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Odpowiedz cytując