flamengista napisał(a):

Ale czy jest sens o tym dyskutować?
Moim zdaniem nie, bo większość kibiców ma podobne zdanie. Cupiał irytuje swoimi posunięciami, ale osiągnięcia pana Voighta są jeszcze gorsze.
Moim zdaniem temat bezsensowny, ale niech inni się wypowiedzą.
|
Wybacz Flamengisto, jak już wspomniałem rzadko zakładam tematy, ale wydaje mi się, że jednak jego założenie i istnienie ma sens. Pan Voigt raczy się powoływać na bezimienne tysiące go popierające. Chciałbym, wiedzieć kto zacz te "tysiące", by przypadkiem mnie z tym Panem i Jego poglądami w tym liście nakreślonymi nie kojarzono. Dlatego też to pytanie, może na forum się ktoś "objawi" popierający te treści i ich autora. A jeśli temat będzie niepopularny to przecież i tak sam spadnie.