|
Voight chyba chce się troche podlansować czy cos w tym stylu, albo planuje jakis biznes i chce sie przypomniec mediom bo ten jego list to jedna wielka kpina. Ciekawe gdzie znalazłby tysiące kibiców którzy byli by gotowi podpisac się pod tym "listem" ?
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|