|
Ale czy jest sens o tym dyskutować?
Moim zdaniem nie, bo większość kibiców ma podobne zdanie. Cupiał irytuje swoimi posunięciami, ale osiągnięcia pana Voighta są jeszcze gorsze.
Moim zdaniem temat bezsensowny, ale niech inni się wypowiedzą.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|