Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 31.07.2010, 17:12
Ale czy jest sens o tym dyskutować?

Moim zdaniem nie, bo większość kibiców ma podobne zdanie. Cupiał irytuje swoimi posunięciami, ale osiągnięcia pana Voighta są jeszcze gorsze.

Moim zdaniem temat bezsensowny, ale niech inni się wypowiedzą.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując