Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 31.07.2010, 17:05
ten ktos ma w ogole czelnosc sie odzywac?
a to jest najlepsze
Cytat:
Nie znam Pana osobiście, gdyż nie szanuje Pan historii i tradycji tego klubu.
tak dla przypomnienia , to wlasnie Cupial zrobil zapis ktory mowi o tym ze po przejeciu przez kogos kiedys tam klubu nie bedzie mial mozliwosci zmiany nazwy z "Wisla Krakow" na "Al-Jazirah Krakow" czy "Muszynianka Krakow" w zamian za chocby 500 mln euro, i jest wlasnie wartosc, tradycja i historia, ktora nie da sie kupic za pieniadze, chocbysmy mieli grac w A klasie

niech spie...
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 31.07.2010 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując