|
Widocznie nie jest zapraszany na Wiślackie salony i go mocno to boli. Bo jak domyślam się teksty że jaki z niego wspaniały gość jest i był oznacza że wszyscy o nim zapomnieli i stara się przypomnieć o sobie. Kibice pamiętają mecz z Legią i Pana prezesurę dlatego tak bardzo jesteśmy wdzięczni Nadprezesowi Cupiałowi że jest a nie takie stworki jak Pan.
|