Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
Od: 05.2009
Offline
#
4001
31.07.2010, 15:58
Zmieniałem fundusz na transfery na -> fundusz płac, i mogę oferować o 400 euro więcej.
Nie bardzo mnie to ratuje...
Leonardo_da_Vinci
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Leonardo_da_Vinci
Znajdź inne posty napisane przez Leonardo_da_Vinci