Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3997
Stary 31.07.2010, 15:07
Witam! Panowie ma taki problem. Gram BATE Borisov. W pierwszym sezonie awansowałem do LM. Chciałem wzmocnić zespół, więc poprosiłem zarząd o dodatkowe fundusze na transfery. Dostałem ponad 3 mln euro, jednak nie mogę sprowadzić żadnego w miarę "dobrego" zawodnika(Brożek,Lewandowski) ponieważ nikt z nich nie chcę do mnie przyjść. Chodzi im o za niską pensję podstawową- która jest faktycznie bardzo niska bo jest to max 1.400euro tygodniowo. Co mam zrobić aby ci zawodnicy zechciel do mnie przychodzić? Macie może jakieś sposoby? Bo mimo iż na wielu ciekawych zawodników mnie teoretycznie stać, to mogę o nich tylko pomarzyć. Pozdro
Odpowiedz cytując