Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2270
Stary 31.07.2010, 14:57
kozuba92 napisał(a):Wyświetl post
Po czerwonej kartce dla Bunozy Azerowie zaczęli nas cisnąć, strzelili bramkę, a potem Wisła nagle się przebudziła, jakby zrozumiała, że przegrywa z jakimiś azerami i zaczęła stwarzać groźnie sytuacje pomimo gry w 10. Nie wiem czy zlekceważyli rywala, czy im się nie chciało, ale w rewanżu, jeśli się przyłożą, a Henio tym razem wystawi sensowny skład to możemy awansować.
Coś chyba żeś Ziomuś scenariusz meczu pomylił lekko