Wyświetl pojedynczy post
non2
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Wiślacki Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 31.07.2010, 14:22
GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1-0
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1-1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1-0
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2-2
Legia Warszawa - Cracovia 1-1
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 0-1
Widzew Łódź - Lech Poznań 1-1
Wisła Kraków - Arka Gdynia 2-0
Wisła - serce moje ma. Wisła - najwspanialsza jest!
Odpowiedz cytując