konkursowicz napisał(a):

Widzę, że znalazłeś sobie kozła ofiarnego... nie wiem czy Brożek kiedykolwiek zagra dobrze pod wodzą kasperczaka, ten trener nigdy nie był fanem jego talentu.
Wszystkim z krótką pamięcią przypominam: 2 korony króla strzelców(!). Chyba trudno uwierzyć w to, że zapomniał jak się gra w piłkę?
PS: Nie mówię że słabsza forma Brozia musi być winą Heńka, mówię tylko że tak MOŻE być.
|
Chyba sobie jaja robisz? Słaba forma zawodnika winą trenera? Widzę, że mało zielona trawa na Reymonta też może być winą Kasperczaka

. Przykro to stwierdzić ale Paweł ostatni dobry mecz zagrał nie pamiętam kiedy bo Legii nie liczę, nie pytaj dlaczego. On jest teraz w najlepszym wieku!! Żuraw w jego wieku robił u nas w lidze co chciał choćby go trzech pilnowało. Brożek zwolnił Petrescu meczem w Łęcznej 0:0. Kiedy to nie trafił w lecącą po ziemi piłkę 5 metrów od pustej bramki. Od tego czasu modle się żeby go sprzedali. A tytuły króla strzelców w naszej lidze są nic nie warte, zwłaszcza kiedy zdobywa je zawodnik z najlepszej drużyny. Bez napastnika który potrafi przyjąć piłkę z obrońcą na plecach jesteśmy skazani na kapafor do przodu na walkę, czyli pacanówkę. Kto to będzie chciał oglądać? Brożek jak dalej będzie grał taką padakę to ława albo trybuny może sie od grających czegoś nauczy.