bódyń napisał(a):

Padlem bo tym cytacie "Nie znam Pana osobiście, gdyż nie szanuje Pan historii i tradycji tego klubu".
Otoz Panie Voight. To czy Pan zna Cupiala czy nie zalezy tylko tylko od Cupiala. Pewnie nie zna go Pan bo on nie chce znac. I mysle, ze jakby on chcial pana poznac to by nie mial pan nic przeciwko. Wiec prosze nie twierdzic, ze niechec Panie Mitoman lezy po pana stronie.
I poucza Cupiala facet ktory jak bym szefem Wisla przegrala z Legia w pamietnym meczu 0:6. Dziwne
|
nie mówiąc o kilku innych ciekawych wynikach osiągniętych w tym samym sezonie
choćby 0-2 z Siarką na swoim boisku