Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1755
Stary 31.07.2010, 11:55
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Świetne nazwiska...w każdym calu...tylko, który z nich tu przyjdzie!!!

Właściwie to optowałbym za Danem Petrescu...tak, nie waham się wymienić tego trenera, choć wiem, że nie zawita na Reymonta.

Ale to on "pognałby" nasze gwiazdeczki do konkretnej roboty...nie było by "tuptania" na boisku, udawanej gry!!!

Takie jest moje zdanie ale mogę się mylić...a każdy wypowiadający się w kwestiii trenerskiej może mieć swoje niewątpliwie słuszne zdanie!!!
Do niedawna wydawało się nam że Henryk Kasperczak na pewno drugi raz nie zawita na R22,więc może i Petrescu wróci...