Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 31.07.2010, 11:55
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
mam prosbe...czy ktos majac jakies statystyki meczowe moglby tutaj je podac? a w szczegolnosci interesuje mnie ile bylo podan z pierwszej pilki bez przyjecia...mozna grac brzydko , mozna mecz przegrac, ale musi byc choc zamysl taktyczny Wisla pod wodza Kasperczaka gra tragicznie taktycznie...wine za porazke ponosi trener bo jesli ma 6-7 nowych zawodnikow i sa oni nie zgrani i ma tego swiadomosc to oczywiste jest ze stawiam na tych co sa w Wisle dlugo i jakis wspolny jezyk maja...a jesli ryzykuje wstawienie tylu nowych to ryzyko biore na siebie...Kasperczak powinien kulturalnie pozegnac sie z kibicami, druzyna i wlascicielem...
tak tak rzeczywiście. Skorza to miał zamysł. uwaga akcja : Głowacki do Marcelo, Marcelo do Głowackiego - Głowacki dzide na Brozka, piłkę łapie bramkarz koniec akcji.

Za Kasperczaka chociaż rozgrywamy, w meczu z Karabachem nieudolnie ale rozgrywamy.
Jovanovic - masz plusa.