Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32665
Stary 31.07.2010, 11:46
Królik-10 napisał(a):Wyświetl post
BYŁY SZEF WISŁY DO CUPIAŁA: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...abotaz,1513134
Padlem bo tym cytacie "Nie znam Pana osobiście, gdyż nie szanuje Pan historii i tradycji tego klubu".
Otoz Panie Voight. To czy Pan zna Cupiala czy nie zalezy tylko tylko od Cupiala. Pewnie nie zna go Pan bo on nie chce znac. I mysle, ze jakby on chcial pana poznac to by nie mial pan nic przeciwko. Wiec prosze nie twierdzic, ze niechec Panie Mitoman lezy po pana stronie.
I poucza Cupiala facet ktory jak bym szefem Wisla przegrala z Legia w pamietnym meczu 0:6. Dziwne
Odpowiedz cytując