19sebawro06 napisał(a):

co jest z tymi mediami
Wisła przegrała mecz jest jeżdżenie po niej jak nie wiem
leszek grał tak samo słabo tez przegrał ale oni się fascynują dopingiem ich kibiców który i tak był slaby
to jest równe traktowanie klubów
|
No właśnie i o co tu chodzi... Wisła - bardziej utytułowana no cóż wpadki się zdarzają - nam dość często ale to przez złe postepowanie prezesa tego klubu... no ale lech jak gra slabo to i tak jest fantastycznie ale jak Wisła coś zj***e za przeproszeniem to jest wielka nagonka pechowców i tych co przynoszą naszej kopanej wstyd!
No i błąd bo nasza kopana to dno i puki nie zmienimy swojego podejścia do piłki nożnej i zarządzania klubem nadal tak będzie