Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9551
Stary 31.07.2010, 11:20
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Dodrukuj pieniedzy dla zwiazkowych nierobów,nie bedziesz płakał ,że ich potem policja leje na ulicach
A może przypominasz sobie tzw. "białe miasteczko" namiotowe rozbite pod Kancelarią Kaczyńskiego, kto wówczas tym związkowcom kanapeczki nosił A może pamiętasz jeszcze kto obiecywał wyjście z górnikami i pielęgniarkami na ulicę, jeśli ówczesny rząd będzie ich nadal ignorował
Ehhh ta "wybiórcza" pamięć politruka Asa któregoś tam z kolei... Jak widać związkowiec jest dobry bo zawsze go można wykorzystać, jak nie do obalenia konkurencji, to przynajmniej do obarczenia odpowiedzialnością za brak reform i podwyżki podatków.