AS82 napisał(a):

|
Dodrukuj pieniedzy dla zwiazkowych nierobów,nie bedziesz płakał ,że ich potem policja leje na ulicach
|
A może przypominasz sobie tzw. "białe miasteczko" namiotowe rozbite pod Kancelarią Kaczyńskiego, kto wówczas tym związkowcom kanapeczki nosił

A może pamiętasz jeszcze kto obiecywał wyjście z górnikami i pielęgniarkami na ulicę, jeśli ówczesny rząd będzie ich nadal ignorował


Ehhh ta "wybiórcza" pamięć politruka Asa któregoś tam z kolei...

Jak widać związkowiec jest dobry bo zawsze go można wykorzystać, jak nie do obalenia konkurencji, to przynajmniej do obarczenia odpowiedzialnością za brak reform i podwyżki podatków.