tofik napisał(a):

To Probierz swoją komórą nagrywa A poważnie, to obraz pewnie się pogarsza po wysłaniu go na ustream.
|
Tak jak wspominaliśmy, była to relacja testowa i wniosków mamy po niej co nie miara.
Nagrywaliśmy dość prostą kamerą, ale jakość obrazu nie jest jej winą. Po prostu nie przetestowaliśmy wcześniej lepszej jakości obrazu na naszym komputerze, na odpowiednim łączu i na ustream. Każdy z tych czynników ma wpływ. Wpływ też ma jakość Waszych łączy - przy takiej jakości jaką puściliśmy wczoraj nawet ci z Was mający słabe łącza mogli obejrzeć mecz bez większych skoków transmisji.
Mam nadzieję, że podobały się powtórki

I komentarz

No i przepraszam za opóźnienie: korki przy wyjeździe z Krakowa i mała niespodzianka na miejscu trochę nas wstrzymały.
Jeśli ktoś oglądał (dobiliśmy do niespełna 1100 osób w jednym momencie), to bardzo proszę o uwagi.
P.S. Duże podziękowania dla firmy
ITCOM z Wolbromia, która za darmo dostarczyła nam łącze. Dzięki temu nie musieliśmy się bujać z jakimiś modemami UMTS-owymi czy coś w tym stylu - zresztą wysyłka przez coś takiego to totalna porażka.