Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2270
Stary 31.07.2010, 11:13
Krzykacz który tylko gadać potrafi i tezy stawiać, a o realizacji to można zapomnieć. Nie lubie takich co się wypowiadają w imieniu "opinii publicznej" Dużo nie trafionych stwierdzeń szczególnie z jakimś szokiem czy kozą u woza to takie robienie zamętu. Takie listy to niech sobie wsadzi. Ciekawe czy to w porozumieniu ze znaną organizacją kibicowską było pisane?
Odpowiedz cytując