|
Krzykacz który tylko gadać potrafi i tezy stawiać, a o realizacji to można zapomnieć. Nie lubie takich co się wypowiadają w imieniu "opinii publicznej" Dużo nie trafionych stwierdzeń szczególnie z jakimś szokiem czy kozą u woza to takie robienie zamętu. Takie listy to niech sobie wsadzi. Ciekawe czy to w porozumieniu ze znaną organizacją kibicowską było pisane?
|