|
Senior Member
Offline
|
|
StelmiOriginal napisał(a): 
|
Witam, mam pytanie. Znajoma wyjeżdża na tydzień do Londynu. Sprawa jest taka, ze chciałaby tam na miejscu kupić jakiś starter do komórki prepaid, zeby dzwonic do Polski. Teraz pytanie do obeznanych, z jakiej sieci wziąć starter i w ktorej sieci sa najtanzsze polaczenia do Polski? Chodzi o jak najtańższy starter.
|
Podbijam, ważne!!
|
|