Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17456
Stary 31.07.2010, 10:56
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Witam, mam pytanie. Znajoma wyjeżdża na tydzień do Londynu. Sprawa jest taka, ze chciałaby tam na miejscu kupić jakiś starter do komórki prepaid, zeby dzwonic do Polski. Teraz pytanie do obeznanych, z jakiej sieci wziąć starter i w ktorej sieci sa najtanzsze polaczenia do Polski? Chodzi o jak najtańższy starter.
Podbijam, ważne!!
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując