Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
32658
31.07.2010, 10:47
Królik-10
napisał(a):
BYŁY SZEF WISŁY DO CUPIAŁA:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...abotaz,1513134
Postulaty z ostatniego akapitu listu to wołanie na puszczy- były podnoszone wielokrotnie przez kibiców i dziennikarzy. Słuszne, ale co z tego?
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey