Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Królik-10
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: FC Sucha Beskidzka
Offline
#
32657
31.07.2010, 10:43
BYŁY SZEF WISŁY DO CUPIAŁA:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...abotaz,1513134
T
Y
L
K
O
W
I
S
Ł
A
K
R
A
K
Ó
W
N
A
S
Z
T
S
!
!
Królik-10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Królik-10
Znajdź inne posty napisane przez Królik-10