|
Ja proponuje zwolnic Kaspra i od razu podpisac umowy z 3-4 trenerami - jeden by przyszedl od razu, drugi za niego za 2-3 miesiace, trzeci za polroku a czwarty by dokonczyl sezon. Od wejscia Telefoniki Wisła miała 14 trenerów a dobrych meczów w europie zagrała ile? 10?. Kasperczak powinien pracowac przynajmiej do konca sezonu albo utraty szans na mistrzostwo i spokojnie budowac zespol ktory wlasnie jest totalnie przebudowywany.
Twierdzenie ze Kasperczak sie nie nadaje jest dla mnie abstrakcja bo:
ciezko zgrac zespol w tydzien zwlaszcza z pilkarzami reprezentujacymi calkowicie rozne style grania i myslenia
ciezko grac skrzydlami jesli na jednej stronie gra zawodnik ktory debiutuje (rozumiem ze na lewej obronie musial grac Pietja bo obrony Diaz-Bunoza-Kowalski-Cikosjakos sobie nie wyobrazam, a Diaz jako lewy pomocnik nie potrafi dosrodkowywac) a na drugiej napastnik ktory tez nie potrafi dosrodkowywac (obojetne czy to bedzie Boguski czy Małecki)
po sprzedazy dwoch kluczowych obroncow pozyskanie zastepcow powinno bylo byc priorytetem zwlaszcza jak sie mialo w odwodzie Clebera i Kowalskiego, z całym szacunkiem ale Wilk i Rios mogli byc pozyskani pozniej
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
|