Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2065
Stary 31.07.2010, 09:58
jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu, a usunąć po 1 kolejce
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 31.07.2010 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując