Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32654
Stary 31.07.2010, 09:51
Na pozycji Radka potrzebujemy zawodnika który oprócz walki o piłkę będzie w stanie też coś nią pograć, rozegrać akcję.

Sobol od pewnego czasu zdaje mi się unika rozegrania. Nie krąży między obrońcami a linią pomocy by być pierwszym który zagra piłkę do przodu. Raczej często się snuje i człapie w tym rejonie boiska. Moim zdaniem jest zbyt mocno poza grą. Czeka bardziej na możliwość odbioru piłki i szybkiego podłączenia się do akcji. Nie wiem czy to wynika z założeń taktycznych czy chłop nie czuje się już na siłach ale troszku nam to ogranicza możliwości.

Howgh
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując