|
Na pozycji Radka potrzebujemy zawodnika który oprócz walki o piłkę będzie w stanie też coś nią pograć, rozegrać akcję.
Sobol od pewnego czasu zdaje mi się unika rozegrania. Nie krąży między obrońcami a linią pomocy by być pierwszym który zagra piłkę do przodu. Raczej często się snuje i człapie w tym rejonie boiska. Moim zdaniem jest zbyt mocno poza grą. Czeka bardziej na możliwość odbioru piłki i szybkiego podłączenia się do akcji. Nie wiem czy to wynika z założeń taktycznych czy chłop nie czuje się już na siłach ale troszku nam to ogranicza możliwości.
Howgh
|