Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32643
Stary 31.07.2010, 09:28
Byłem 'za' Bogdanem Basałajem. I tym co mówił. Ale jak to w rzeczywistości bywa, gdy pojawiają się problemy, często okazuje się prawdziwe oblicze danych ludzi. No tak. Niestety, moje pierwsze spojrzenia po przeczytaniu wywiadu z BB - zaczyna mi tu coś delikatne smierdzieć, a te wszystko obietnice to tanimi kąskami zalatywać. Do tego wszystkiego, styl wypowiedzi to zalatuje mi takim wyrafinowanym stylem wypowiedzi, zero konkretów, by zbyć rozmówcę ( czytelnika ). Rozumiem, że Pan Basałaj jest kulturalnym człowiekiem, ale czy to nie kulturalne powiedzieć - zawaliliśmy, trener zawalił, piłkarze zawalili, jedziemy na wyjazd - muszą wygrać, jak nie to jest to dramat i tragedia.

Ja natomiast życzę sobie wypowiedzi Bohdana Krzyżanowskiego na tym forum
Odpowiedz cytując