Byłem 'za' Bogdanem Basałajem. I tym co mówił. Ale jak to w rzeczywistości bywa, gdy pojawiają się problemy, często okazuje się prawdziwe oblicze danych ludzi. No tak. Niestety, moje pierwsze spojrzenia po przeczytaniu wywiadu z BB - zaczyna mi tu coś delikatne smierdzieć, a te wszystko obietnice to tanimi kąskami zalatywać. Do tego wszystkiego, styl wypowiedzi to zalatuje mi takim wyrafinowanym stylem wypowiedzi, zero konkretów, by zbyć rozmówcę ( czytelnika ). Rozumiem, że Pan Basałaj jest kulturalnym człowiekiem, ale czy to nie kulturalne powiedzieć - zawaliliśmy, trener zawalił, piłkarze zawalili, jedziemy na wyjazd - muszą wygrać, jak nie to jest to dramat i tragedia.
Ja natomiast życzę sobie wypowiedzi Bohdana Krzyżanowskiego na tym forum
