Wyświetl pojedynczy post
krzywy87
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13276
Stary 31.07.2010, 09:22
Cytat:
Wie ktoś może czy robią te klatki na D bo podobno mamy grac przy 3 trybunach od 4 kolejki, i jakieś info macie odnosnie telebimu kiedy jaki pozdro dla wszystkich
czlowieku po co ci telebim jak i tak nic na nim nie bedzie widac
a przy trzech trybunkach no no dobrze by było
Odpowiedz cytując