Cytat:
|
Wie ktoś może czy robią te klatki na D bo podobno mamy grac przy 3 trybunach od 4 kolejki, i jakieś info macie odnosnie telebimu kiedy jaki pozdro dla wszystkich
|
czlowieku po co ci telebim jak i tak nic na nim nie bedzie widac
a przy trzech trybunkach no no dobrze by było
