Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1735
Stary 31.07.2010, 09:11
Niestety ale jak ktoś chciał zwalniać trenera to tuż po sezonie 2009-10. Wtedy był na to moment. Chyba, że mamy na tyle mocną kadrę (co na razie mnie nie przekonuje), że zmiana trenera nam nie zaszkodzi.