Jean_Paulista napisał(a):

|
pracowałeś kiedyś na budowie? zwłaszcza przy laniu betonu? taki wygląd słupów po zalaniu betonem to normalka, nie zawsze da się zwibrować tak, żeby było gładziutkie jak nie powiem co. ogólnie to nie wygląda aż tak źle, nie takie "raki" się widziało i zaklejało. surowy beton ma to do siebie, że albo zakryjesz czymś, czyt. tynkiem lub jakimiś panelami, albo wygląda jak na zdjęciach powyżej. no chyba żeby to "wycyklinować".
|
chyba ze jest to tzw. "beton architektoniczny" piekny i gladki ,a to kosztuje...to z czym mamy tutaj do czynienia to zwykly zelbet