Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2240
Stary 31.07.2010, 08:12
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Ja bym juz pomalu myslal o sprzedazy Brozka, Boguskiego i Lobodzinskiego, oni juz pikuja ostro w dol i ciezko bedzie w przyszlosci na nich cos zarobic. Obecnie nie wnosza nic do gry zespolu (i to nie od dzis).
No tak ,teraz najlepsza pora by ich sprzedać.
Pewnie wszyscy będą się o nich bili i padnie rekord transferowy.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......