Maciuś napisał(a):

|
Ja bym juz pomalu myslal o sprzedazy Brozka, Boguskiego i Lobodzinskiego, oni juz pikuja ostro w dol i ciezko bedzie w przyszlosci na nich cos zarobic. Obecnie nie wnosza nic do gry zespolu (i to nie od dzis).
|
No tak ,teraz najlepsza pora by ich sprzedać.
Pewnie wszyscy będą się o nich bili i padnie rekord transferowy.