Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 31.07.2010, 08:04
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Transmisja meczu Wisły została przeniesiona z Polsatu Futbol do Polsatu Sport.Jest to jednoznaczne z tym, że w otwartym Polsacie meczu nie będzie.To już pewne w 100%.
Oczywiście relacje będzie można śledzić w Ipla.
Ostatni mecz jaki leciał na Polsacie Sport w Ipli trzeba było za niego zapłacic tak wiec pewnie i teraz tak bedzie.
Odpowiedz cytując