sessegnon napisał(a):

Transmisja meczu Wisły została przeniesiona z Polsatu Futbol do Polsatu Sport.Jest to jednoznaczne z tym, że w otwartym Polsacie meczu nie będzie.To już pewne w 100%.
Oczywiście relacje będzie można śledzić w Ipla.
|
Ostatni mecz jaki leciał na Polsacie Sport w Ipli trzeba było za niego zapłacic tak wiec pewnie i teraz tak bedzie.