Prosiłbym o usunięcie (lub zamknięcie) tematu z pierwszej kolejki Typera.
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7500
Zajmuję się liczeniem i chciałbym żeby to była kompletna kolejka a ktoś założył temat wcześniej bez jednego meczu. Chciałbym założyć ponownie według moich zasad aby było mi łatwiej liczyć.
Tych co już zagłosowali poinformuje na priv'a.