Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13274
Stary 31.07.2010, 00:32
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/38898/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/38903/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...budowie/38897/

tutaj sama farba już nie starczy. Nie rozumiem, jak projektant mógł dopuścić do tego, aby to w taki sposób zostało wykonane. Żadnego nadzoru ze strony biura Obtułowicza nie ma? Tutaj już sama farba nie wystarczy, trzeba łatać te dziury. Cała elewacja wschodniej wymaga wykończeniówki i to nie półśrodkami.
Mam nadzieję, że jak będą malować trybuny D/E to nie zrobią tego niebieską farbą, a bardzo jasnym odcieniem szarości.
pracowałeś kiedyś na budowie? zwłaszcza przy laniu betonu? taki wygląd słupów po zalaniu betonem to normalka, nie zawsze da się zwibrować tak, żeby było gładziutkie jak nie powiem co. ogólnie to nie wygląda aż tak źle, nie takie "raki" się widziało i zaklejało. surowy beton ma to do siebie, że albo zakryjesz czymś, czyt. tynkiem lub jakimiś panelami, albo wygląda jak na zdjęciach powyżej. no chyba żeby to "wycyklinować".
Odpowiedz cytując