Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 31.07.2010, 00:29
Tak naprawde to sa mity i dopiero teraz pekla granica 1 mln euro zaplaconego za pilkarza przez Polski klub. Vrdoljak kosztowal 900 tysiecy Euro a Ivanowski 100 tys euro mniej.

Co nie zmienia faktu ze mam coraz wieksze wrazenie ze tak jak keidys kluby klepaly biede z powodu faktycznego braku kasy, tak zaraz beda klepaly biede z powodu zbyt duzych cen pilkarzy na rynku. Idziemy w normalnie wschodnia Europe pod tym wzgledem, tylko nie ma moim zdaniem z czego sie cieszyc.

Jednak tez sie zgadzam ze cena 1 mln euro za Sobiecha jest adekwatna do umiejetnosci i potencjalu. To za rok, dwa lata bedzie gwiazda tej ligi i byc moze nie tylko.
Odpowiedz cytując