Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
Od: 11.2006
Skąd: Anglia
Offline
#
13273
30.07.2010, 23:45
Wie ktoś może czy robią te klatki na D bo podobno mamy grac przy 3 trybunach od 4 kolejki, i jakieś info macie odnosnie telebimu kiedy jaki
pozdro dla wszystkich
Tylko Wisła
mikereg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikereg
Znajdź inne posty napisane przez mikereg