Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Anglia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13273
Stary 30.07.2010, 23:45
Wie ktoś może czy robią te klatki na D bo podobno mamy grac przy 3 trybunach od 4 kolejki, i jakieś info macie odnosnie telebimu kiedy jaki pozdro dla wszystkich



Tylko Wisła
Odpowiedz cytując