Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
Od: 09.2008
Offline
#
13272
30.07.2010, 23:38
qchar90
napisał(a):
widzę że znów narzekanie, a nie potrafiło się zebrać 10 osob zeby zebrac podpisy ;|
Smutne stwierdzenie prawdy!
A tak wprost do was krzykaczy "RECE OPADAJA" jak czytam wasze kolejne krzyki.
DarekW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DarekW
Znajdź inne posty napisane przez DarekW