Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 30.07.2010, 22:51
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszych obradach u Cupiała jesli nic juz sie nie zmieni i Wisła odpadnie mamy pozyskac trenera z zagranicy.Poszukiwania rozpoczete.Tylko Cupiał ma to do siebie ,ze lubi zmieniac decyzje po namowach swoich pomocnikow
Czyli co bawimy się !!! Klaus Toppmoeler , Elie Baup , Marius Lacatus , Lucien Favre