zbymak napisał(a):

|
Po dzisiejszych obradach u Cupiała jesli nic juz sie nie zmieni i Wisła odpadnie mamy pozyskac trenera z zagranicy.Poszukiwania rozpoczete.Tylko Cupiał ma to do siebie ,ze lubi zmieniac decyzje po namowach swoich pomocnikow
|
Czyli co bawimy się !!! Klaus Toppmoeler , Elie Baup , Marius Lacatus , Lucien Favre
