Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 30.07.2010, 22:27
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Podpisuje sie pod ta wypowiedzia rekami i nogami. Skorza mial Levadie i dostal szanse. Tak samo powinno byc z Kasprem.
Kasperczak miał Dinamo i dostał szanse.
Miał jeszcze Valarenge, spadek z Górnikiem i teraz może być Qarabag.