Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2693
Stary 30.07.2010, 22:27
Transmisja meczu Wisły została przeniesiona z Polsatu Futbol do Polsatu Sport.Jest to jednoznaczne z tym, że w otwartym Polsacie meczu nie będzie.To już pewne w 100%.
Oczywiście relacje będzie można śledzić w Ipla.
Z rewanżowego meczu Ruchu zrezygnowali całkowicie i nie będzie go nawet w kodowanych kanałach, więc nie ma co narzekać.
Ewentualne pretensje składać nie do Polsatu tylko do piłkarzy, że zagrali tak, że nie mają ochoty ich pokazywać przed całą Polską.
Odpowiedz cytując