|
Senior Member
Offline
|
|
No awarii to na razie chyba tam nie ma . Chodziło mi o to że glikol do rurek wtłaczany jest pod ciśnieniem , i żeby się nie okazało że gdzieś na środku boiska jest jakiś wyciek z uszkodzonych rurek przez sprzęty które rozwoziły i równały kolejne warstwy pod murawę .
Nie mogę sobie przypomnieć ale gdzieś były takie problemy , nie wiem czy nie na Legii jak przesuwali murawę , zdarzyło im się parę wycieków .
|
|