Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13270
Stary 30.07.2010, 22:02
runner napisał(a):Wyświetl post
czy aby na pewno to jakaś awaria , gdyby taka miała być technologia to czy nie zrobiono by kanału, w którym były by odpowiednie wpusty na zaworach
zresztą mało mnie już chyba tam może zadziwić

Czytałem ostatnio artykuł o Arenie Gdańsk, mają tam mieć w konstrukcji murawy dodatkowo oprócz ogrzewania, drenażu również system nawadniania rozłożony na całej płycie
No awarii to na razie chyba tam nie ma . Chodziło mi o to że glikol do rurek wtłaczany jest pod ciśnieniem , i żeby się nie okazało że gdzieś na środku boiska jest jakiś wyciek z uszkodzonych rurek przez sprzęty które rozwoziły i równały kolejne warstwy pod murawę .
Nie mogę sobie przypomnieć ale gdzieś były takie problemy , nie wiem czy nie na Legii jak przesuwali murawę , zdarzyło im się parę wycieków .
Odpowiedz cytując