Cfaniak napisał(a):

|
Wywalic, pawla brozka,sobolewskiego,zurawskiego,lobodzinskiego,ir saka,kirma i powino wystarczyc ;] , a na ich miejsce kupic najlepszych graczy z ekstraklasy- 1 ligi w przedziale wiekowym -18-20
|
+/- 10mln euro na polaków +2mln dla menadzerów
Druzyny sie nie buduje tydzien.
Jestem w stanie przezyc ten rok bez niczego, jeśli to ma zaprocentować.