Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1706
Stary 30.07.2010, 21:53
Cfaniak napisał(a):Wyświetl post
Wywalic, pawla brozka,sobolewskiego,zurawskiego,lobodzinskiego,ir saka,kirma i powino wystarczyc ;] , a na ich miejsce kupic najlepszych graczy z ekstraklasy- 1 ligi w przedziale wiekowym -18-20
+/- 10mln euro na polaków +2mln dla menadzerów

Druzyny sie nie buduje tydzien.
Jestem w stanie przezyc ten rok bez niczego, jeśli to ma zaprocentować.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno