|
No tak ale kandydatura chyba jednak bardziej prawdopodobna od chociażby Bielsy który zarabia spore pieniądze w kadrze Chile która zresztą chce jak się nie mylę kontynuować z nim współpracę.
Daum,Koeman to chyba podobna poprzeczka jeśli chodzi o wymagania finansowe.A Scala - hmmm bez pracy od kilku dobrych lat.
|