Jak wygląda sprawa, jeżeli chciałbym się sam ubezpieczyć? Tzn dajmy na to pracuję ale nie na umowę i nie jestem ubezpieczony. Co jakie firmy oferują, co jest w pakiecie itd. No i czy u "Króla Zusa" można coś takiego załatwić i za ile. Może ktoś jest w podobnej sytuacji... Kogo i jak polecacie?
Z góry dzięki
